Lamia Hängstol, polyester/bomull, lärkträ, svart/grå/vit
385 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Hängmattestol, polyester/bomull, lärkträ, svart/grå/vit
Artikelnr: G127P1156
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7801195
- Lamia
| Vikt | 2 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 100 x W 130 x H 185 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G127P1156 |
| Längd-Djup | 100 cm |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 185 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Yttertyg | 85 % bomull, 15 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
| Antal i ytterkartong | 6 st |




