Novella Loungeset, stål, inkl. Kuddar i olika utföranden
10 480 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G127P1160 |
| Artikelnummer | G127P1161 |
| Längd-Djup | 79 cm |
| Bredd | 71/162 cm |
| Höjd | 73 cm |
| Ramtyp | Stålfyllning: Skum |
| Maxvikt | 110 kg per säte |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Diameter | 50 / 80 cm |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
3 880 krDet ursprungliga priset var: 3 880 kr.3 492 krDet nuvarande priset är: 3 492 kr. Lägg till i varukorg




