Prismatchad!
Patras Hängstol, stålstativ, fällbar sits, i olika utföranden
2 510 kr Det ursprungliga priset var: 2 510 kr.2 130 krDet nuvarande priset är: 2 130 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 117 cm |
| Bredd | 107 cm |
| Höjd | 195 cm |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Maxvikt | 110 kg |
| Ramtyp | Metall i svart |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
6 450 krDet ursprungliga priset var: 6 450 kr.5 480 krDet nuvarande priset är: 5 480 kr. Lägg till i varukorg -
2 110 krDet ursprungliga priset var: 2 110 kr.1 790 krDet nuvarande priset är: 1 790 kr. Lägg till i varukorg -
2 350 krDet ursprungliga priset var: 2 350 kr.1 990 krDet nuvarande priset är: 1 990 kr. Lägg till i varukorg -
2 350 krDet ursprungliga priset var: 2 350 kr.1 990 krDet nuvarande priset är: 1 990 kr. Lägg till i varukorg




