Terracina Fåtölj, akacia, beige, inkl. dyna
4 805 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Loungefåtölj, akacia, beige, inkl. dyna
Artikelnr: G127P1153
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7101020
- Terracina
| Vikt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 78.5 x W 86 x H 72 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G127P1153 |
| Längd-Djup | 78.5 cm |
| Bredd | 86 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Ramtyp | Trä |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
7 590 krDet ursprungliga priset var: 7 590 kr.7 458 krDet nuvarande priset är: 7 458 kr. Lägg till i varukorg




