Prismatchad!
Trieste Soffa i olika utföranden
850 kr – 1 030 krPrisintervall: 850 kr till 1 030 kr
-15%– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Utförande | |
| Färg | Natur (2-sits), Natur (Fåtölj), Svart (2-sits), Svart (Fåtölj) |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 68 cm |
| Bredd | 126 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg per säte |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Fyllning | Polyretan |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 695 krDet ursprungliga priset var: 2 695 kr.2 290 krDet nuvarande priset är: 2 290 kr. Lägg till i varukorg -
12 970 krDet ursprungliga priset var: 12 970 kr.11 020 krDet nuvarande priset är: 11 020 kr. Lägg till i varukorg -
2 350 krDet ursprungliga priset var: 2 350 kr.1 990 krDet nuvarande priset är: 1 990 kr. Lägg till i varukorg -
4 725 krDet ursprungliga priset var: 4 725 kr.4 010 krDet nuvarande priset är: 4 010 kr. Lägg till i varukorg




