Walsdorf Puff, grön, ø42×43,5 cm
1 005 kr
🔴 På väg till oss. I lager vecka 22 (2026).*
Puff, grön ø42×43,5 cm, HN1315
Artikelnr: G141P1293
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 22 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1501160
- Walsdorf
| Vikt | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 42 x W 42 x H 44 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1293 |
| Längd-Djup | 42 cm |
| Bredd | 42 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Tygspecifikation | Chenille |
| Maxvikt | 110 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Diameter | 42 cm |
| Martindale skala | 30000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Färgbeständighet | 4 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
| Form | Ront |
Relaterade produkter
-
440 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




