Prismatchad!
Denver Matbord med grå bordsskiva i icke-trä och svarta ben, 210x100x75 cm
5 315 kr Det ursprungliga priset var: 5 315 kr.4 510 krDet nuvarande priset är: 4 510 kr.
🔴 På väg till oss. I lager vecka 3 (2027).*
Matbord med grå bordsskiva i icke-trä och svarta ben 210x100x75 cm
Artikelnr: G122P1469
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 3 (2027).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7501022
- Denver
| Vikt | 30.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 210 x W 100 x H 75 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1469 |
| Längd-Djup | 210 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Maxvikt | 30 kg |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
20 585 krDet ursprungliga priset var: 20 585 kr.18 525 krDet nuvarande priset är: 18 525 kr. Lägg till i varukorg -
10 375 krDet ursprungliga priset var: 10 375 kr.9 340 krDet nuvarande priset är: 9 340 kr. Lägg till i varukorg -
11 965 krDet ursprungliga priset var: 11 965 kr.10 770 krDet nuvarande priset är: 10 770 kr. Lägg till i varukorg




