Prismatchad!
Vita TV-bänk 100x36x45 cm i olika utföranden
830 kr Det ursprungliga priset var: 830 kr.700 krDet nuvarande priset är: 700 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 36 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 10 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
9 995 krDet ursprungliga priset var: 9 995 kr.8 496 krDet nuvarande priset är: 8 496 kr. Lägg till i varukorg -
10 995 krDet ursprungliga priset var: 10 995 kr.9 346 krDet nuvarande priset är: 9 346 kr. Lägg till i varukorg -
14 685 krDet ursprungliga priset var: 14 685 kr.12 480 krDet nuvarande priset är: 12 480 kr. Lägg till i varukorg -
9 995 krDet ursprungliga priset var: 9 995 kr.8 496 krDet nuvarande priset är: 8 496 kr. Lägg till i varukorg




