VIVA sideboard 2 dörrar i olika utföranden
18 185 kr
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 71.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 44 x W 148 x H 96.5 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | Utsida: gmelinaträ. Baksida: mindi-plywood och MDF. Hyllor: gmelinaträ. |
| Artikelnummer | G148P1127 |
| Artikelnummer | G148P1128 |
| Längd-Djup | 44 cm |
| Bredd | 148 cm |
| Höjd | 96.5 cm |
Relaterade produkter
-
13 985 krDet ursprungliga priset var: 13 985 kr.12 585 krDet nuvarande priset är: 12 585 kr. Lägg till i varukorg -
8 985 krDet ursprungliga priset var: 8 985 kr.8 085 krDet nuvarande priset är: 8 085 kr. Lägg till i varukorg




