Prismatchad!
Marlow Bäddsoffa i olika utföranden
3 880 kr – 5 330 krPrisintervall: 3 880 kr till 5 330 kr
-15%– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Grå |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 87.5/192.5 cm |
| Bredd | 82 cm |
| Höjd | 26/82 cm |
| Ramtyp | Naturliga träben |
| Maxvikt | 150 kg |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Martindale skala | 20000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
14 760 krDet ursprungliga priset var: 14 760 kr.12 540 krDet nuvarande priset är: 12 540 kr. Lägg till i varukorg -
9 440 kr – 13 120 krPrisintervall: 9 440 kr till 13 120 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
6 275 krDet ursprungliga priset var: 6 275 kr.5 330 krDet nuvarande priset är: 5 330 kr. Lägg till i varukorg -
15 440 krDet ursprungliga priset var: 15 440 kr.13 120 krDet nuvarande priset är: 13 120 kr. Lägg till i varukorg




