Sana Puff, grå, ø38×40 cm
620 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Sittpuff, grå ø38×40 cm, HN1082
Artikelnr: G141P1294
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1501102
- Sana
| Vikt | 3 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 38 x W 38 x H 40 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1294 |
| Längd-Djup | 38 cm |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Tygspecifikation | Teddy |
| Maxvikt | 110 kg per säte |
| Fyllning | Polyretan |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Diameter | 38 cm |
| Martindale skala | 20000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Form | Ront |
Relaterade produkter
-
700 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



