ZITTI Armstödsbricka i olika utföranden
415 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Artikelnummer | G129P1008 |
| Artikelnummer | G129P1009 |
| Artikelnummer | G129P1013 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 1 cm |
Relaterade produkter
-
805 krDet ursprungliga priset var: 805 kr.645 krDet nuvarande priset är: 645 kr. Lägg till i varukorg -
645 kr – 805 krPrisintervall: 645 kr till 805 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



