Prismatchad!
Aurora Loungesoffa i olika utföranden
15 050 kr – 18 180 krPrisintervall: 15 050 kr till 18 180 kr
-15%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Brun |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 106 cm |
| Bredd | 226 cm |
| Höjd | 69 cm |
| Maxvikt | 110 kg per säte |
| Fyllning | Polyretan |
| Martindale skala | 30000 |
| Färgbeständighet | 4 - 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Yttertyg | 85 % polyester, 15 % akryl |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
15 365 krDet ursprungliga priset var: 15 365 kr.13 060 krDet nuvarande priset är: 13 060 kr. Lägg till i varukorg -
3 880 kr – 5 330 krPrisintervall: 3 880 kr till 5 330 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
9 360 krDet ursprungliga priset var: 9 360 kr.7 950 krDet nuvarande priset är: 7 950 kr. Lägg till i varukorg -
12 340 krDet ursprungliga priset var: 12 340 kr.10 480 krDet nuvarande priset är: 10 480 kr. Lägg till i varukorg




