Dali Soffa med 4 kuddar, ljusbrun
21 560 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Soffa med 4 kuddar, ljusbrun HN1265
Artikelnr: G127P1175
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1250005
- Dali
| Vikt | 81.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 134 x W 302 x H 69 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G127P1175 |
| Längd-Djup | 134 cm |
| Bredd | 302 cm |
| Höjd | 69 cm |
| Maxvikt | 110 kg per säte |
| Fyllning | Polyretan |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 30000 |
| Färgbeständighet | 4 - 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
11 110 kr – 15 440 krPrisintervall: 11 110 kr till 15 440 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
14 390 kr – 36 575 krPrisintervall: 14 390 kr till 36 575 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




