Prismatchad!
Venice Soffa med 2 kuddar, chenille, naturfärgad
21 610 kr Det ursprungliga priset var: 21 610 kr.18 360 krDet nuvarande priset är: 18 360 kr.
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
🟡 Begränsat antal i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Soffa med 2 kuddar, chenille, naturfärgad HN1256
Artikelnr: G127P1025
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟡 Begränsat antal i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1301350
- Venice
| Vikt | 70 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 90 x W 318 x H 72 cm |
| Monterad | |
| Färg | Chenille natur |
| Material | |
| Utförande | 3-sits |
| Artikelnummer | G127P1025 |
| Längd-Djup | 90 cm |
| Bredd | 318 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Chenille |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Martindale skala | 30000 |
| Färgbeständighet | 4 - 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
11 110 krDet ursprungliga priset var: 11 110 kr.9 440 krDet nuvarande priset är: 9 440 kr. Lägg till i varukorg -
14 760 krDet ursprungliga priset var: 14 760 kr.12 540 krDet nuvarande priset är: 12 540 kr. Lägg till i varukorg -
9 440 kr – 13 120 krPrisintervall: 9 440 kr till 13 120 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



